D. Mazur Alvarez: Zbadajmy się przed wakacjami!
Akcja profilaktyczna "Badamy się przed wakacjami" już w najbliższą sobotę w sandomierskim szpitalu. O szczegółach akcji i ważkości badań profilaktycznych na naszej antenie opowiada Dorota Mazur Alvarez, pełnomocnik dyrektora do spraw zarządzania jakością w Szpitalu Ducha Świętego w Sandomierzu.