D. Mierzyńska, A. Sabat: Wspieramy się jak siostry
Czy kobieta może być dla drugiej kobiety wsparciem, inspiracją i sojuszniczką? A może wciąż zbyt często powielamy krzywdzący stereotyp, że „kobieta kobiecie wilkiem”? Dziś rozmawiamy o sile kobiecej solidarności, wzajemnym motywowaniu się, dzieleniu doświadczeniami i budowaniu relacji opartych na życzliwości zamiast rywalizacji. Naszymi gośćmi są Dominika Mierzyńska i Agnieszka Sabat, działające (nie tylko) w Stowarzyszeniu Kobiety w Centrum.